جزئیات تازه از ادامه ساخت مجموعه "قهوه تلخ"

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱)

 سری جدید مجموعه "قهوه تلخ" به کارگردانی مهران مدیری از فردا 12 اردیبهشت ماه وارد بازار می‌شود و این در حالی است که تصویربرداری قسمت‌های جدید به تازگی آغاز شده و هم‌اکنون نیز ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، اواخر تابسان سال 90 همزمان با آغاز ماه رمضان بود که فصل 25 مجموعه "قهوه تلخ" وارد بازار شد و از سوی عوامل قرار شد فصل بعدی این مجموعه پس از این ماه وارد شبکه نمایش خانگی شود. موعد مقرر فرارسید اما بدون توضیحی از طرف تهیه‌کننده و یا سایر عوامل مجموعه، تولید و توزیع "قهوه تلخ" متوقف شد. البته شنیده‌ها حاکی از این بود که فصل‌های آماده این مجموعه که قرار بود وارد بازار شود برای گرفتن مجوز در ارشاد دچار مشکل شده‌اند.
این شایعات اما عوامل سریال یا مسئولان ارشاد را برای توضیح درباره سرنوشت این مجموعه مجاب نکرد تا اینکه، فصل 26  "قهوه تلخ" به طور غیرقانونی و قاچاق وارد بازار و به صورت گسترده توسط مخاطبان خریداری شد. مهران مدیری کارگردان و بازیگر این مجموعه و حتی برادران آقا گلیان بازهم در این ارتباط سکوت کردند و فقط با دادن پیامک به مخاطبان از آنها خواستند از خریداری این نسخه غیرقانونی امتناع کنند.
 
توزیع همین نسخه غیرقانونی کافی بود تا جلوی ساخت و ادامه پخش این مجموعه رسماً گرفته شود تا مشکل و دلایل توزیع این نسخه قاچاق مشخص شود. حتی برخی شینده‌ها حاکی از این بود که ممکن است در انتشار این نسخه قاچاق خود عوامل نیز دخیل بوده باشند که البته هر گز در این ارتباط جواب درستی شنیده نشد.
 
پس از گذشت چندین ماه از توقف این مجموعه پرمخاطب در شبکه نمایش خانگی، برادران آقا گلیان تهیه‌کنندگان "قهوه تلخ" تصمیم گرفتند دوباره مجوز تولید و انتشار این مجموعه را از ارشاد بگیرند. تا جایی که این پیگیری‌ها نتیجه داد و پس از برطرف شدن مشکلات به وجود آمده خبر رسید به زودی پخش قسمت‌های باقی مانده آغاز و تصویربرداری فصل جدید اداه پیدا می‌کند.
همه عوامل باردیگر گردهم آمدند
 
خشایار الوند نویسنده این مجموعه به خبرنگار مهر گفت: تصویربرداری سری جدید مجموعه "قهوه تلخ" از روز پنج شنبه هفتم اردیبهشت ماه در لوکیشن کافی‌شاب آغاز شده‌است و هم اکنون نیز ادامه دارد. من و امیرمهدی ژوله نیز مشغول نگارش متن به  طور همزمان هستیم.
 
وی افزود: البته کار جمع‌آوری گروه برای ادامه کار با توجه به وقفه صورت گرفته در تولید کمی مشکل بود. اما خوشبختانه همکاران توانستند با عذرخواهی از تعهدات کاری که داشتند دوباره به گروه بپیوندند. هم اکنون عوامل اصلی در جلو و پشت دوربین حضور دارند.
الوند ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قسمت‌های مربوط به مجموعه 26 که پیش از این بطور غیرقانونی وارد بازار شده بود، از روز 12 اردیبهشت ماه به صورت قانونی در اختیار شبکه نمایش خانگی و علاقمندان قرار می‌گیرد و پس از آن قسمت‌های 27 و 28 که آماده‌است نیز وارد بازار خواهد شد. ما هم اکنون مشغول تصویربرداری فصل 27 "قهوه تلخ" هستیم.

 
صفحه اصلی | درباره ما | فرم عضویت | اخبار | سفر ها | انجمن ها | تماس با ما
Powered by: KisiaWEB | © Copyright 2011 www.honarman.com